Laima Andrikienė apie „Sniego susitikimą“ ir grėsmes saugumui FM99 Dienos temoje

Sausio 12 ir 13 dienomis Lietuvoje vyko jau tradiciniu tapęs Sniego susitikimas #SnowMeeting2017.

Tai – uždaro rato ES valstybių narių ir JAV politikų, diplomatų, užsienio politikos patarėjų, NATO pareigūnų, saugumo ir gynybos ekspertų neformalus susitikimas, skirtas jautrausioms saugumo ir gynybos problemoms aptarti.

Šių metų susitikimo svarbiausios temos – galimos Brexit ir JAV prezidento rinkimų pasekmės augančio ekstremizmo ir populizmo, terorizmo ir migracijos krizės kontekste. Provokuojantis ir agresyvus Rusijos elgesys, ES ir NATO bendradarbiavimas, ES bendroji saugumo ir gynybos politika, transatlantiniai ryšiai D. Trumpui tapus JAV prezidentu – tai tik dalis temų, dėl kurių savo įžvalgomis dalijosi susitikimo dalyviai.

Susitikime dalyvavo Europos Parlamento Saugumo ir gynybos pakomitečio narė, EP Užsienio reikalų komiteto narė dr. Laima Andrikienė.

Sausio 13 d. rytą saugumo ir gynybos aktualijoms, Sniego susitikime #SnowMeeting2017 aptartoms problemoms buvo skirta radijo FM99 laida, kurioje dalyvavo L. Andrikienė. Ją kalbino laidos vedėjas Liudas Ramanauskas.

Kviečiame klausytis laidos audio įrašo.

Komentarai

Rašyti komentarą

* - privalomas laukas

*

CAPTCHA paveikslėlis dėl šlamšto prevencijos
Jei neperskaitote žodžio, spauskite čia.
*
*
Modestas, 14-01-17 11:24:
Labai džiaugiuosi, jog šis susitikimas organizuojamas būtent Lietuvoje. Labai smalsu sužinoti būtent kokie diplomatai jame dalyvauja, na bet taisyklės yra taisyklės. Svarbus yra burtis į neformalius susirinkimus ir identifikuoti galimus karinius veiksmus prieš ES, apmąstyti galimus veiksmų scenarijus ir pan. Tikėkimės tai bus didelė nauda Lietuvos saugumui. :)

tikrai, 14-01-17 10:53:
Puiku, kad mūsų saugumo užtikrinimo priemonės tampa nuolatinės ir ilgalaikės, kad integruojami kariniai pajėgumai, užtikrintas fizinis sąjungininkų buvimas mūsų regione, ne tik karių, bet ir technikos.

Kaunietė, 13-01-17 23:07:
Smagu girdėti, kad Europa praregėjo dėl Rusijos vykdomų kibernetinių atakų pasaulyje. Gal pagaliau rimtai imsis priemonių prieš ją. Geriausia priemonė kovoje prieš Rusijos veiksmus, stipri finansinė parama Ukrainai. Paremkime ir mes Ukrainą.

Karolis, 13-01-17 22:51:
Labai įdomu, kokio lygio grėsmė šiuo metu yra iškilusi Lietuvai. Kokia tikimybė, kad hibridinis karas neperaugs į tikra konvencinį kara? Labai įdomus interviu. Ačiū.

Vidas, 13-01-17 21:34:
Ypač aktualus, įdomus, reikalingas pokalbis, kada pasaulyje tiek daug įvairių grėsmių. Labai reiktų jį visiems, o ypač jaunimui paklausyti.
Sukrusti ir kuo skubiau imtis konkrečių priemonių kovoje su kibernetinėmis atakomis ir visomis kitomis agresijomis reikia tiek ES, tiek ir Lietuvai.

Laima Andrikienė Twitter

15min video konferencijoje – Laima Andrikienė. Apie Brexit, ES-Rusijos santykius ir kt. 2017-03-20
 

EP narė Laima Andrikienė 2017 02 17 15min video konferencijoje.
 

EP narė Laima Andrikienė 2016 12 20 DELFI TV rengtoje video konferencijoje kalbėjo aktualiausiomis užsienio politikos, tarptautinės prekybos temomis, aptarė ES ir pasaulį kamuojančias geopolitines problemas.

Tarptautinę žmogaus teisių dieną dr. Laima Andrikienė LTV laidoje "Labas rytas, Lietuva". 2016 12 10

Mūsų biblioteka

Skaitykite čia, mūsų bibliotekoje:

VERTYBĖS IR POLITIKA II.
KRIKŠČIONIŠKOSIOS EUROPOS ŠAKNYS
(2014)

"Vertybės ir politika"

VERTYBĖS IR POLITIKA
(2008)

VALUES AND POLITICS
(2008)

Šv. Jokūbo kelio šviesa

ŠV. JOKŪBO KELIO ŠVIESA / THE LIGHT OF ST. JAMES WAY
(2012, 2013, 2014)

„Aš, Laima Andrikienė, prisiekiu....'': I dalis - Signatarė

"Aš, Laima Andrikienė, prisiekiu....".
I dalis - SIGNATARĖ
(2008)

„Aš, Laima Andrikienė, prisiekiu....'': II dalis - Ministrė

"Aš, Laima Andrikienė, prisiekiu....".
II dalis - MINISTRĖ
(2008)

„AŠ, LAIMA ANDRIKIENĖ, PRISIEKIU...'' III dalis – Europarlamentarė

„Aš, Laima Andrikienė, prisiekiu..."
III dalis – EUROPARLAMENTARĖ
(2009)

Ankstesnė svetainės versija

Informaciją apie L.Andrikienės veiklą 2004-2008 m. rasite čia.